Nepřehlédněte Menu
 Online Podcasty
Právě dohrálo:
Radio Čas
Vysílání Radia Čas

Lázeňský běh v Teplicích nad Bečvou

Právě jste: Radio Čas  /  Na Moravě žijeme s Vámi  /  Lázeňský běh v Teplicích nad Bečvou

18. května startuje Lázeňský běh v Teplicích nad Bečvou! Pro běžce jsou připraveny 4 trasy, ze kterých si vybere úplně každý.

Pro účastníky jsou připraveny hned 4 závody, celkem tedy 4 závody, 45 kilometrů tras a 350 vítězů. Máš rád pevný povrch, nebo raději kopečky? Nebo se chceš jen tak protáhnout, bez ambicí vítězit? V Teplicích si určitě vybereš.

Čeká vás:

Čtyři kilometry, které zvládne celá rodina. Jedná se o nesoutěžní závod, proto můžeš běžet nebo se jen tak projít a udělat si pěkné dopoledne s pocitem zdravého pohybu. Závod je určen pro všechny běžce i chodce, včetně dětí (i těch v kočárcích) ideálně v doprovodu rodičů, tetičky, strýčka, babičky nebo dědečka.
Rychlých 12 kilometrů s jemným převýšením, neboli do Rybářů a zpět. Silniční běh kolem řeky Bečvy po zpevněném povrchu s minimem zatáček a navigačních záludností. Ideální pro běžce, co si chtějí dát do těla a kopečky nemají v lásce. Nejrychlejší žena a muž zregeneruje na víkendovém pobytu pro dva v lázních Teplice nad Bečvou. Nazuj silniční boty a prostě běž.

Chceš na Beskydskou sedmičku? Je to jednoduché, staň se nejrychlejší ženou nebo mužem v našem horském běhu a startovné na je tvoje. Čeká tě dvacetpět kilometrů povětšinou v nezpevněném terénu a nastoupáš necelých 900 metrů.  Na tento trailík již by to chtělo mít něco málo naběháno. Pokud nebudeš mít tepovku v oblacích, můžeš se kochat krásnou přírodou nad Lázněmi v Teplicích nad Bečvou. Garantujeme ti však, že tvoje stehna budou hořet.

Čtyři kilometry, které zvládne každá čivava. Jedná se o nesoutěžní závod kolem řeky Bečvy, ale my vám čip přidělíme i vám vše změříme. Můžete sprintovat nebo se jen tak “venčit”. Zůčastnit se může každý velký nebo malý, čtyřnohý mazlíček se svým doprovodem.