HOLEŠOVSKÁ REGATA 16.-17. ČERVNA 2017 ZÁMEK HOLEŠOV

Právě jste: Radio Čas  /  Na Moravě žijeme s Vámi  /  HOLEŠOVSKÁ REGATA 16.-17. ČERVNA 2017 ZÁMEK HOLEŠOV

Hola, hola, Holešovská Regata volá… Radio Čas jako hrdý mediální partner zve na již sedmý ročník největšího rodinného festivalu u nás. Již tento pátek 16. a sobotu 17. června v zámeckých zahradách města Holešov to všechno vypukne. Jako tradičně  nabídne atraktivní hudební i doprovodný program pro celou rodinu.

Holešovská Regata bude stejně jako v předchozích třech letech opět dvoudenní. Páteční večer tentokrát ponese podtitul „POCTA LEGENDÁM“. Dvouhodinovým koncertem v Holešově oslaví své 55. narozeniny skupina OLYMPIC. Před koncertem této populární kapely zahraje KATAPULT s Oldou Říhou.

 

 

 

 

 

 

V průběhu soboty, tedy hlavního festivalového dne, se na pódiích vystřídají například kapely MANDRAGE, MONKEY BUSINESS, HODINY či zpěvák JANEK LEDECKÝ. Jako speciální host festivalu letos vystoupí známý THE TAP TAP ORCHESTRA. Sobotní večer bude patřit VOJTOVI DYKOVI A B-SIDE BANDU, tečku sobotního večera obstará tradiční ohňostroj.

Ani letos nemůže chybět mistrovství v přejezdu vodní lávky a velmi oblíbená soutěž originálních plavidel.

Organizátoři již tradičně připravují také bohatý doprovodný program pro malé i velké návštěvníky, jehož součástí bude i časácká herní  zóna. Nebude chybět svezení na dračích lodích ani oblíbení poníci pro děti a zábavné nafukovací atrakce.

Na nádvoří holešovského zámku si budou moci diváci ve volných chvílích zatancovat. Celé sobotní odpoledne bude věnováno tanečním exhibicím různých tanečních stylů – od latinskoamerických tanců až po break dance. Kromě vystoupení budou taneční profesionálové organizovat pro diváky taneční workshopy, kde si daný styl budou mít možnost vyzkoušet a naučit se základní taneční figury či kroky.

Na louce v zámeckém parku bude naopak připraven program adrenalinový. Nebude chybět populární free jump do obří nafukovací podušky, bude zde postavena rampa, na které budou předvádět své umění nejlepší jezdci na trikových kolech, a toto všechno vyšperkuje exhibiční seskok parašutistů přímo do areálu festivalu.

Ve spolupráci s MKS Holešov jsou připraveny i atraktivní výstavy v budově zámku, na něž platí pro návštěvníky Regaty zvýhodněné vstupné. Největším lákadlem bude určitě výstava živých exotických zvířat, nebo výstava věnovaná ikoně pop artu a slovenskému rodákovi Andymu Warholovi.

Podrobné info o akci naleznete na stránkách HOLEŠOVSKÁ REGATA.

NA VIDĚNOU S VÁMI SE NA HOLEŠOVSKÉ REGATĚ TĚŠÍ RADIO ČAS

RADIO PRO RADOST A DOBROU NÁLADU!