Nepřehlédněte Menu
 Online Podcasty
Právě dohrálo:
Radio Čas
Vysílání Radia Čas

Dimension hlavní hvězdou Majálesu Ostrava 2023

Právě jste: Radio Čas  /  Na Moravě žijeme s Vámi  /  Dimension hlavní hvězdou Majálesu Ostrava 2023

Studentské oslavy příchodu jara už mají v Ostravě svoji neodmyslitelnou tradici. Jejich vyvrcholením je právě Majáles Ostrava, který každoročně pořádají studenti Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava a Ostravské univerzity.

V roce 2023 se studenti opět potkají na Slezskoostravském hradě, a to v sobotu 13. května. Těšit se můžete na 3 scény (HSF stage, Veolia stage, DPO Electro stage), které nabídnou více jak 20 vystupujících. Tradičně jej bude celý měsíc předcházet spoustu akcí, které pro Vás připraví studentská organizace Younie, stejně jako majáles.

Mezi největší lákadla 27. ročníku bude patřit skupina Mig 21, která se na Majáles Ostrava vrací po čtyřech letech. Letos si na své přijdou i fanoušci rapu, pro které se představí Marpo & Troublegang a Gleb, na klidnější vlnu poté naladí Raego a Rest. Nebude chybět ani písničkář Thom Artway se svou kapelou. Dále vystoupí raggae formace ve složení Cocoman & Dr. Kary & Messenjah, punková Mucha, taneční Malalata, rockoví Hentai Corporation a ostravská alternativní stálice The Truth Is Out There.

Největší hvězdou letošního Majálesu Ostrava, která vystoupí na DPO Electro stage bude Dimension. Aktuálně jedno z největších DnB jmen. Tvůrce hitů jako Desire, Saviour, Generator nebo Whip Slap má na kontě milionové streamy po celém světě a řadí se tak k absolutní špičce svého řemesla.

Druhá vlna vstupenek je v předprodeji za pouhých 300 Kč. Vstupenky můžete zakoupit na webových stránkách Majálesu: https://www.majalesostrava.cz/vstupenky/

Generálním partnerem Majálesu Ostrava je HSF System a.s., hlavním partnerem firma Veolia a také Dopravní podnik Ostrava. Majáles je podporován Moravskoslezským krajem, Ostravou a Slezskou Ostravou. Hlavním mediálním partnerem je Rádio Čas, Forum Nová Karolina a Magazín Patriot. Velkou podporu má majáles také od Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava a Ostravské univerzity.

 

Web: https://majalesostrava.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/MajalesOstrava
Instagram: https://instagram.com/majalesostrava/
Událost:  https://facebook.com/events/549549446693775