Cool Kids Ples – pravý dospělácký ples pro děti

Právě jste: Radio Čas  /  Na Moravě žijeme s Vámi  /  Cool Kids Ples – pravý dospělácký ples pro děti

Do Kulturního centra Cooltour Ostrava se již počtvrté vrací pravý dospělácký ples pro děti Cool Kids Ples.

Jediné odpoledne, kdy mají děti oproti rodičům povinný dress code, a dospělí najdou svůj speciální koutek u baru, oživí výčet ostravských rodinných akcí již v sobotu 14. dubna od 16 hodin. Pestré odpoledne obohacené o taneční vystoupení, či ukázku závěsné akrobacie, bude završeno losováním tomboly s hlavní výhrou v podobě zájezdu k moři.

Pravý dospělácký ples, ale pro děti. Tak se dá jednou větou shrnout podstata populární akce Cool Kids ples. Prim zde hrají děti, které na ples vstupují jako pravé dámy a zkušení gentlemani. Malí hosté zde mají předepsaný dresscode, kterým jsou šaty s vhodnou společenskou obuví a oblek. Během jednoho odpoledne na děti čeká taneční představení, ukázka závěsné akrobacie na šálách, či pravá dospělácká tombola s hlavní výhrou v podobě zájezdu k moři.

Snažíme se trochu zpestřit výčet ostravských akcí pro rodiny s dětmi. Myslím, že maškarních bálů si malé i větší děti užijí dost ve školách a školkách. A proto je Cool Kids Ples tak trochu jiný ples – plný dětské zábavy, ale v dospěláckém stylu,“ uvádí Zuzana Vinklárková, koordinátorka projektu.

Pestré odpoledne, které se letos uskuteční v sobotu 14. dubna v prostorách Kulturního centra Cooltour na Černé louce, začíná v 16:00 a končí nejdříve ve 20:00. Při vstupu na malé hosty čeká uvítací drink a drobný dárek. Zábavu během celé akce doplní taneční vystoupení flamenca, či ukázka závěsné akrobacie na šálách. Večerním finále akce se pak stane losování tomboly, ve které zúčastnění najdou mimo jazykových kurzů, knih, či sportovního vybavení také zájezd k moři.

Program v sále doplní i doprovodné aktivity v prostorách kavárny. Děti zde naleznou speciální fotokoutek nebo si zde mohou vyrobit vhodný plesový doplněk ke svému oděvu. Máme připravený i speciální koutek pro rodiče, kde se pomyslnými animátory zábavy stanou naši barmani,“ doplňuje s úsměvem Adina Bálková, produkční plesu.

Vstupenky na tuto akci mohou zájemci zakoupit skrze webové stránky www.cooltourova.cz, či na pobočkách Ostravského Informačního servisu (Karolina, Elektra, Svinov a Přívoz). Jejich cena začíná již na 130 Kč a obsahuje také přípitek a občerstvení.

Kulturní centrum Cooltour Ostrava je nestátní neziskové centrum, v jehož programu naleznou návštěvníci divadelní, hudební i taneční představení. Cooltour se také prezentuje jako iniciátor a tvůrce mnoha komunitních a participativních projektů, které si kladou za cíl zvýšení hodnoty nejen kulturního života v Ostravě.