CHOVATELSKÝ DEN ZEMSKÉHO HŘEBČINCE TLUMAČOV 1.7.2017

Právě jste: Radio Čas  /  Na Moravě žijeme s Vámi  /  CHOVATELSKÝ DEN ZEMSKÉHO HŘEBČINCE TLUMAČOV 1.7.2017

Chovatelský den Zemského hřebčince Tlumačov  patří již tradičně mezi nejvýznamnější a nejnavštěvovanější chovatelské přehlídky na území Moravy a Slezska. Letos se uskuteční v sobotu 1. července od 10 hodin v areálu hřebčince.

Tento rok bude odpolední program velmi zajímavý. Můžete se podívat na čtverylku koní Kinských, plemeno Passo fino columbiano, drezůru andaluského hřebce, ukázku sokolníka s dravcem, poutavá je práce koní Jízdní policie Krajského ředitelství Policie ČR Zlín a nebudou chybět ani westernové ukázky a voltiž.

Součástí hlavního programu bude i doprovodný program, který po celou dobu konání akce nabídne dětem spoustu zábavy a vyžití. Budou si moci prohlédnout zvířecí ZOO z Vyškova, nechat si namalovat obrázek na obličej, zadovádět na skákacím hradu, rodeo, zahrát si stolní fotbálek nebo discgolf a na památku se vyfotit ve foto koutku. K zakoupení budou obrázky a obrazy koní, knihy s koňskou tématikou a spousta nových suvenýrů a propagačních materiálů Zemského hřebčince Tlumačov. Samozřejmě nebude chybět bohaté občerstvení a zahraje DH Skoroňáci.

Více o akci se dozvíte na stránkách Zemského hřebčince Tlumačov.

Na akci Vás zve Radio Čas – mediální partner akce.