Online
Právě dohrálo:
 

ČAS DAROVAT

Právě jste: Radio Čas  /  Na Moravě žijeme s Vámi  /  ČAS DAROVAT

Adventní čas není jen shon, stres a nákupní šílenství. Je to také období vzájemné pomoci. Přizvali jsme tak k Megakoncertu Radia Čas i dobročinný second-hand MOMENT ČR o.p.s. a určili sobotu 2. 12. jako den, kdy je vhodný ČAS DAROVAT.  

Věděli jste, že staré a používané oblečení může pomáhat? Že dokáže jedna taška oděvů, které už nám zevšednělo, přinést až několik stovek korun neziskové organizaci, která pomáhá jiným? Rozhodli jsme se tak, že pro letošní Vánoce budeme „rádio, které nedává, ale bere.“. Navázali jsme spolupráci se sítí dobročinných second-handů Moment ČR o.p.s., abychom společnou sbírkou vytřízeného šatníku podpořili činnost čtyř neziskových organizací, které pomáhají.

Na sobotu 2. 12. jsme společně vyhlásili ČAS DAROVAT. Do předvánočního úklidu se tak pusťte o něco dřív a začněte ve skříni! To, co už vám zevšednělo, co jste za posledních šest měsíců neoblékli, nebo to, co se třeba „samo srazilo“ a už to jednoduše nepadne – vše to zabalte do igelitky a přivezte na Megakoncert Radia Čas.

Zástupci second-handu MOMENT budou před Ostravar Arénou čekat od 15:00 u vstupu z ulice Ruská, kde s velkým díky převezmou všechny vaše vytřízené kousky. Ty pak převezou do svého centrálního skladu a znovu je prodají v jednom ze svých dobročinných second-handů. Výtěžek z prodeje předají jedné ze čtyř neziskových organizací, které pomáhají druhým. Jsou to Mobilní hospic Ondrášek, denní stacionář pro lidi s postižením Žebřík, organizace Kola pro Afriku, která pomáhá tamním dětem na cestě ke vzdělání, či organizace Save Elephants.

Pojďme tak společně, jako všichni bezva lidi, kteří se na Megakoncertu sejdou, dokázat, že i vánoční úklid může pomoci.

Děkujeme.

Výsledek obrázku pro moment ops