Nepřehlédněte Menu
 Online Podcasty
Právě dohrálo:
Radio Čas
Vysílání Radia Čas

7.ročník O POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA OPAVY

Právě jste: Radio Čas  /  Na Moravě žijeme s Vámi  /  7.ročník O POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA OPAVY

Lyžařské závody v obřím slalomu základních škol okresu Opava se uskuteční 17. 3. a zúčastní se ho až 190 dětí!

Na závody se nám povedlo přizvat také zahraniční partnery ze Slovenska a Polska, závod tak bude mezinárodní! Celý závod odstartuje závod, kde poměří síly primátor města Opavy Tomáš Navrátil a náměstek hejtmana Jaroslavem Kanio . Akci navštíví  olympijský medailista a mistr světa ve skocích na lyžích Jaroslav Sakala – jako sportovní garant.

Děti si tradičně vyzkouší  velmi náročnou, ale zároveň kvalitně připravenou trať, na které se pravidelně pořádají FIS závody. Obří slalom navíc staví profesionální trenéři. To vše spolu se startovními čísly na hrudi, vysílačkami na startu a průjezdy fotobuňkami vyvolává v dětech pocit opravdových juniorských závodníků.

Soutěž se koná za finančního přispění Statutárního města Opavy pod záštitou primátora města Opavy Tomáše Navrátila, Moravskoslezského kraje, ČUS Sportuj s námi a mnoha dalších sponzorů.

Každý amatérský závodník si odnese mnoho cen. Vítězové ve svých kategoriích mimo poháry a medaile dostanou  velmi hodnotné ceny. Děti využijí  občerstvení,  o které se postaral partner závodu SKI Aréna Karlov –  Zdeněk Mitáš.